Angelika Chaber

XX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Dodano: 12 wrzesień 2012 r.

W dniach 14-16 września 2012 roku w Gdańsku i Rumi w czterech dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, piłce siatkowej, koszykówce i tenisie stołowym, zmierzy się blisko 1000 młodych ludzi z całej Polski.

Uroczyste otwarcie Igrzysk odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku w piątek 14 września br. Wszyscy uczestnicy spotkają się pod „Złota Bramą” w Gdańsku o godz. 16.30. Stąd wyruszy się przemarsz do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Po dotarciu do budynku filharmonii odbędzie się uroczystość rozpoczęcia XX Ogólnopolskich Igrzysk Salezjańskich.

Sobota i niedziela to dni przeznaczone na rozgrywki. W sobotę rywalizacja trwać będzie cały dzień w godz. 10–17 i odbywać się będą na obiektach sportowych w Gdańsku, Rumi oraz Redzie. Pierwszy dzień zawodów zakończy się mszą świętą w Kościele Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych w Rumi przy ul. Aleja NMPWW 1 o godz. 19. Niedziela, to drugi dzień rozgrywek. Odbywać się będą w Gdańsku i Rumi w godz. 10–12. Uroczyste zakończenie XX Ogólnopolskich Igrzysk Salezjańskich odbędzie się na hali MOSiR w Rumi w niedzielę o godz. 12.30.

W Rumi rywalizacja odbywać się będzie na: hali widowiskowo – sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 49, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Starowiejskiej 4, Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Stoczniowców 6, Gimnazjum nr 1 przy
ul. Rodziewiczówny 10 oraz Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Górniczej 19.

Więcej szczegółów o XX OIMS na stronie: www.e-salos.pl.

Reklama

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA