Alicja Szóstka

Ponad 100 tysięcy zdjęć stworzy Wielki Portret Jana Pawła II!

Dodano: 19 kwiecień 2011 r.

Aż 100 tysięcy zdjęć nadesłano do Wielkiego Portretu Jana Pawła II, który 1 maja, w dniu beatyfikacji, zawiśnie na frontonie Świątyni Opatrzności Bożej. To ogromny sukces! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w budowanie tej dziękczynnej mozaiki.

Prawdziwie Wielki Portret
Akcja spotkała się z niezwykłym oddźwiękiem. Wczoraj o godzinie 23.59 napływały ostatnie zdjęcia. Do biura Centrum Opatrzności Bożej przybyło mnóstwo ludzi, którzy w ostatniej chwili chcieli znaleźć się na portrecie. Do wczoraj, 18 kwietnia, zebraliśmy – uwaga - ponad 105 891 zdjęć i 172 361 SMS-ów! - Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przesłali swoje zdjęcia i tym samym przyczynili się do powstania tego pięknego wyrazu jedności Polaków. Poczucie wspólnoty, które odczuwaliśmy podczas pielgrzymek Jana Pawła II, stało się dziś po raz kolejny naszym udziałem. – mówi Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski.

To nie koniec akcji. Dalej zbieramy zdjęcia!
Dla wszystkich, którzy nie zdążyli wysłać SMS-a i przesłać zdjęcia, mamy bardzo ważną wiadomość! Nadal zbieramy Wasze zdjęcia! Zgodnie z tą samą procedurą, należy wysłać SMS-a o treści P na numer 72551, a po otrzymaniu wiadomości zwrotnej, przesłać swoje zdjęcie za pomocą formularza na stronie www.portretjp2.pl lub MMS-em na numer 664 400 100 (cena według stawek operatorów). Nie trać czasu i wyjątkowej okazji, aby zostać uwiecznionym na multimedialnym portrecie Jana Pawła II, który znajdzie swoje miejsce w Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Wyślij SMS-a już dziś! Nie może Cię na nim zabraknąć!

Łączymy się wszyscy razem!
Podczas przebiegu pierwszego etapu akcji, spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem Polaków, nie tylko tych mieszkających w granicach administracyjnych naszego państwa, ale również Polonii. Wszyscy chcieli wziąć udział w akcji - piękna idea połączenia Polaków stała się faktem! Wszyscy, bez względu na poglądy polityczne, przekonania, wiek czy status społeczny, chcieli znaleźć się na Wielkim Portrecie Jana Pawła II. Wielki Portret Jana Pawła II staje się rzeczywistością! Jesteśmy bardzo szczęśliwi , że ten projekt spotkał się z tak gorącym i spontanicznym przyjęciem Polaków . To pokazuje, jak ważny jest dla nas Jan Paweł II! Dziękujemy za każde dobre słowo, piękne życzenia i wyjątkowe wyrazy pamięci, które nieustannie otrzymywaliśmy od samego początku akcji i… które otrzymujemy do dziś! – mówi Piotr Gaweł, prezes zarządu Centrum Opatrzności Bożej.

Reklama

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA